خانه   درباره ما    هاستينگ    تماس با ما
  دامنه مورد نياز را ثبت كنيد 
    جستجو      ورود اعضا    سفارش آنلاين 
  تيم ما     امكانات ما    اخبار سايت 

چيپ هاست، مجموعه اي از مهندسين فعال با تخصصهاي مختلف مي باشد. متخصصين با تجربه ما، با کمال افتخار شما را تا رسيدن به اهدافتان همراهي نموده، و با استفاده از سرورهاي فوق سريع و مدرن، در بزرگترين Datacenter هاي کانادا، يکي از پايدارترين و سريعترين Host ها را براي شما به ارمغان مي آورند. بدون شک شما نيز مي توانيد، با پيوستن به جمع مشتريان گرامي ما، نهايت کيفيت و سرعت را تجربه نماييد.
در حال حاضر چيپ هاست داراي چندین سرور اختصاصی با سیستم عاملهای Linux با مدرن ترین و سریعترین سخت افزار های موجود می باشد، که با توجه به روند رو به افزون تقاضای فضا، همواره بر تعداد آنها افزوده میشود، که این خود موجب افتخار و خرسندی است. كليه سرويسهاي ميزباني وب (Web Hosting)بر روي سرورهاي پرسرعت و با اتصال چندين خط فيبر نوري، ارائه ميگردد.
تمامي سرورها از طريق چندين خط داده فيبر نوري، با ظرفيت انتقال حداقل 5 گيگابايت درثانيه به شبكه كلي اينترنت متصل هستند و در کانادا مستقر مي باشند. در حال حاضر حداقل مشخصات سرورهاي موجود Dual P5 Xeon همراه با 2GB Ram ميباشد، تا ما بتوانيم به بهترين صورت به مشتريانمان خدمات ارائه نمائيم وهمينطور تمامي سرورها از بالاترين سرعت و قدرت براي سرويس دهي برخوردار باشند.

- چيپ هاست، جهت رفاه مشتریان خود، گلچینی از بهترین و محبوب ترین برنامه های فارسی موجود را به صورت رایگان برای مشتریان خود نصب می کند. نرم افزار های انتخاب شده، از بهترین و کامل ترین بسته های اینترنتی موجود می باشد که همگی دارای کنترل پنل فارسی و تقویم شمسی می باشند.
- ما در حال راه اندازي کنترل پنل قدرتمند DirectAdmin براي تمامي مشتريان هستيم، که با اين کنترل پنل اداره کليه منابع سرويس هاست خريداري شده از چيپ هاست به صورت کاملا فارسی در اختيار کامل خريدار خواهد بود.

  خانه       درباره ما       هاستينگ       تماس با ما     تمامي حقوق محفوظ و متعلق به سايت چيپ هاست مي باشد.